Detalika Studio detailingowe Myślenice | Poznaj nas

Z GARAŻU DO STUDIA CZYLI KIM JESTEŚMY

Poznaj nas

Mówią, że Przyjaźń rodzi się w momencie, gdy jedna osoba mówi do drugiej: “Co! Ty też? Myślałem, że tylko ja tak mam”.

Detalika

Powołując do życia Studio Detalika chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy samochód spotka się z jednakowo profesjonalną opieką, a każdy klient poczuje się jednakowo ważny.

Szanujemy Twój czas, dlatego stawiamy na ponadprzeciętną obsługę i kompleksowe wsparcie. Dbamy nie tylko o wygląd Twojego wozu, ale również o jego bezpieczeństwo.

Chcesz odzyskać dawny blask swojego oczka w głowie lub dodać mu trochę charakteru? Chcesz zabezpieczyć swoje auto przed warunkami na drodze, a w międzyczasie zmienić olej lub opony? A może wozisz dwójkę dzieci na pokładzie i już nie pamiętasz koloru swojej tapicerki? Jesteśmy dla Ciebie i pomożemy!

Łukasz i Piotrek

Poznaj nasz zespół

piotr kuciel

co-owner

z ponad 13-letnim doświadczeniem w branży detailingowej krakowskiej motoryzacji, Piotr zgromadził imponujące portfolio, obejmujące setki samochodów - od klasyków i motocykli, przez samochody użytkowe, aż po najbardziej luksusowe supercary. Jako strażnik powłok ochronnych i rycerz folii, Piotr zdobył reputację jako fachowiec najwyższych lotów. Gdy przyjechał do Myślenic, z pasją i entuzjazmem przekazał swoją wiedzę, a dzięki współpracy z Łukaszem, ich wspólna firma stała się synonimem profesjonalizmu i jakości w świecie detailingu.

łukasz pucz

co-owner

były farmaceuta, aptekarz i dietetyk, który porzucił swoje wcześniejsze zajęcia na rzecz swojej prawdziwej pasji – motoryzacji. Mieszka w malowniczych górach, gdzie każdego dnia doskonali swoje umiejętności w dziedzinie detailingu. Łukasz to prawdziwy samochodowy freak, który z niezwykłą precyzją i dokładnością dba o każdy detal. Jego przyjazne podejście sprawia, że z łatwością tłumaczy klientom zawiłości detailingowych usług i dobiera odpowiednie rozwiązania dla ich potrzeb. Wspólnie z Piotrem stworzył w Myślenicach Studio Detalika, gdzie przy Kazimierza Wielkiego 112 zawsze można liczyć na dobrą radę i profesjonalną pomoc w zakresie detailingu.

Marek Jagiełło

detailer

doświadczony pracownik z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży detailingowej, to prawdziwy mistrz w swoim fachu. Jego talent i umiejętności w korektach lakieru oraz aplikacji powłok ochronnych, nawet tych najtrudniejszych i wymagających, są na najwyższym poziomie.

Marek to także pasjonat motorsportu, posiadający niezwykły talent do szybkiej jazdy samochodem. To mistrz Świata i Europy w zawodach simracingowych, co świadczy o jego wyjątkowym zmysle do precyzyjnego prowadzenia wszystkiego co ma w rękach. W swojej pracy Marek dąży do perfekcji i jego prace detailingowe można porównać do wyścigów Formuły 1 i WRC - zawsze na najwyższym poziomie, pełne precyzji i dbałości o detale. Jego zaangażowanie i determinacja w wykonywaniu swojej pracy sprawiają, że każde auto, które trafia w jego ręce, jest traktowane z najwyższą starannością i dbałością o detale.

Rafał Biera

detailer

filar działu regularnej pielęgnacji i przygotowania samochodów. Swoją pasją do detailingu zawodowo zajmuje się od 5 lat. Prywatnie interesuje się piłką nożną i nocnymi wyścigami ulicznymi, a także motoryzacją. W swojej pracy cechuje go duży spryt, fachowość i determinacja, a jego głównym celem jest dbanie o to, aby samochody naszych klientów zawsze wyglądały perfekcyjnie.